Zenska Portokalova Kosula

  • Бренд:LUSIDO Fashion
  • Шифра:K2045portokalova
  • Достапност: Има на залиха!
  • Просечно време на испорака: 24-48 Часа
  • Lütfen aşağıdaki tüm hataları düzeltin.
    * Броеви :
  • Цена: 800,00 ден .
Брза испорака

Сите пратки се испорачуваат од три до пет работни дена. Курирската служба ги доставува нарачките на адресата која сте ја внеле при процесот на регистрација, а доколку сакате доставата да биде на различна адреса, временскиот период на достава е подолг. 

За повеќе информации, помош при нарачување,контактирајте не на следниот број :070 333 122
 
Работно време на call центарот
 
Понеделник - Петок, 10-18ч
 
Контакт

Состав
Полиестер
ГАРАНЦИЈА И РЕКЛАМАЦИЈА Обештетувањето на потрошувачот се гарантира само ако производите се употребувани по упаство во декларацијата и во склад на скриени мани. При рекламирањето на производот задолжително се доставува сметка на купеното.
ПОТЕКЛО
ТУРЦИЈА

РЕКЛАМАЦИИ

Откако курирската служба ќе ви ја достави пратката, ве молиме проверете го производот и доколку на него има видливи оштетувања (искинати делови или нагмечување) или производот не е во согласност со вашата нарачка, ве молиме да не побарате телефонски на еден од броевите: 070 333 122 или 070 209 609  10 -18ч, или пак да ни испратите емаил со свои податоци (име, презиме и телефон) на адресата info@lusido.mk при што ќе ги наведете причините поради кои сакате да направите замена/враќање на пакетот. Ве молиме да нè контактирате најдоцна во рок од 24 часа од приемот на пратката. Нашите оператори ќе ве известат за понатамошната постапка, во најкраток можен рок.

Замената на производот може да ја направите во договор со нашите координатори за онлајн продажба.

Производот кој се менува ни го испраќате преку експрес пошта, на свој трошок. По приемот на производот проверуваме дали производот е оштетен, а потоа ви испраќаме соодветна замена

Целокупната процедура за замена на производ или рефундација може да трае до 15 работни дена.

 
eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır