STILETTO
Безбеден шопинг

ALMEDA Sini Cevli

:
1,800.00TL
MKD
Залиха 10+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 7 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра S310
Висина на штикла 7 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

ALMEDA Bakarni Cevli
ALMEDA Bakarni Cevli
1,800.00MKD
Bonita Mint Saten
Bonita Mint Saten
1,600.00MKD
ROSS Sina Zmiska Koza
ROSS Sina Zmiska Koza
1,800.00MKD
JULIA Crni Cevli
JULIA Crni Cevli
1,800.00MKD
LENA Kremasti Cevli
LENA Kremasti Cevli
2,000.00MKD
Megan Portokalevi Saten
Megan Portokalevi Saten
1,600.00MKD
Emma Temno Sivi Velur
Emma Temno Sivi Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
LUKA Crveni Eko Koza
LUKA Crveni Eko Koza
1,600.00MKD
ALMEDA Srebreni Cevli
ALMEDA Srebreni Cevli
1,800.00MKD
Azura Plavi Saten
Azura Plavi Saten
1,800.00MKD
Flora Bordo Zmiska Koza
Flora Bordo Zmiska Koza
1,800.00MKD
ADELA Krem Lakovani
ADELA Krem Lakovani
1,800.00MKD
Bonita Lilavi Saten
Bonita Lilavi Saten
1,600.00MKD
Megan Sini Saten
Megan Sini Saten
1,600.00MKD
ROSS Platin Zmiska Koza
ROSS Platin Zmiska Koza
1,800.00MKD
Renata Kafeava Eko Koza
Renata Kafeava Eko Koza
1,800.00MKD
Buty Kremasti Lakovani
Buty Kremasti Lakovani
1,800.00MKD
Angela Leopard Lakovani
Angela Leopard Lakovani
1,600.00MKD
MAURA Zeleni Eko Koza
MAURA Zeleni Eko Koza
1,600.00MKD
Renata Krem Eko Koza
Renata Krem Eko Koza
1,800.00MKD
Emma Teget Velur
Emma Teget Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
LENA Crni Cevli
LENA Crni Cevli
2,000.00MKD
LENA Crni Cevli
LENA Crni Cevli
%100Попуст
1.00MKD
1,800.00MKD
ADELA Crni Lakovani
ADELA Crni Lakovani
1,800.00MKD
Flora Bela Zmiska Koza
Flora Bela Zmiska Koza
1,800.00MKD
Azura Zeleni Saten
Azura Zeleni Saten
1,800.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди