SHOES
Безбеден шопинг

Ambra Zeleni Konduri

:
1,500.00TL
MKD
Залиха 1+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица - см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа/Природна Козха
Шифра AW04
Висина на штикла - Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Leopard Baletanki
Leopard Baletanki
1,400.00MKD
Ambra Portokalevi Konduri
Ambra Portokalevi Konduri
1,500.00MKD
DALILA Zeleni Saten
DALILA Zeleni Saten
1,800.00MKD
Helena Teget Cevli
Helena Teget Cevli
1,600.00MKD
Zeta Sini Velur
Zeta Sini Velur
2,300.00MKD
Ambra Rozevi Konduri
Ambra Rozevi Konduri
1,500.00MKD
Alta Kafeavi Konduri
Alta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
VEGAS Crni Lakovani Salonki
VEGAS Crni Lakovani Salonki
2,600.00MKD
DANI Crni Eko Koza
DANI Crni Eko Koza
1,500.00MKD
DALILA Rozevi Saten
DALILA Rozevi Saten
1,800.00MKD
NIMA Crni Salonki
NIMA Crni Salonki
2,300.00MKD
Stiletto Kafeavi - 5 cm
Stiletto Kafeavi - 5 cm
1,400.00MKD
DANI Crni Eko Koza
DANI Crni Eko Koza
1,500.00MKD
Avril Crveni Cevli
Avril Crveni Cevli
1,700.00MKD
Berta Gold
Berta Gold
1,800.00MKD
Crystal Platin
Crystal Platin
2,000.00MKD
PERI Crveni Salonki so Crikoni
PERI Crveni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Galina Kremasli Cevli
Galina Kremasli Cevli
1,600.00MKD
Elise Kremasti Konduri
Elise Kremasti Konduri
1,400.00MKD
TIAGO Zlatni Salonki
TIAGO Zlatni Salonki
2,200.00MKD
Alta Bordo Konduri
Alta Bordo Konduri
1,400.00MKD
GITA Srebreni Salonki
GITA Srebreni Salonki
2,600.00MKD
Ardora Crni Cevli
Ardora Crni Cevli
1,600.00MKD
Luna Kafeavi Konduri
Luna Kafeavi Konduri
1,800.00MKD
DALILA Crni Saten
DALILA Crni Saten
1,800.00MKD
River Leopard Velur
River Leopard Velur
2,000.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди