BOOTS
Безбеден шопинг

Amra Bordo Visoki Cizmi

% 30 Попуст
Piyasa Fiyatı
:
2,300.00MKD
:
1,600.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 8 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра TL10
Висина на штикла 8 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Kamilah Crni Cizmi
Kamilah Crni Cizmi
2,500.00MKD
Yasmine Bezh Polucizmi
Yasmine Bezh Polucizmi
2,600.00MKD
Amra Crni Visoki Cizmi
Amra Crni Visoki Cizmi
%30Попуст
1,600.00MKD
2,300.00MKD
Madalyn Kafeavi Polucizmi
Madalyn Kafeavi Polucizmi
2,300.00MKD
Mariana Temno Kafeavi Polucizmi
Mariana Temno Kafeavi Polucizmi
%29Попуст
1,200.00MKD
1,700.00MKD
Texas Crni Visoki Cizmi
Texas Crni Visoki Cizmi
3,100.00MKD
Daria Kremasti Strech Polucizmi
Daria Kremasti Strech Polucizmi
2,400.00MKD
Isotta Crni Cizmi
Isotta Crni Cizmi
2,800.00MKD
Ryder Crni Polucizmi
Ryder Crni Polucizmi
1,800.00MKD
Tiera Crni Cizmi
Tiera Crni Cizmi
2,400.00MKD
Anita Kremasti Plishani Polucizmi
Anita Kremasti Plishani Polucizmi
%25Попуст
1,200.00MKD
1,600.00MKD
Livia Crni Cizmi
Livia Crni Cizmi
3,600.00MKD
Reba Sivi Visoki Cizmi
Reba Sivi Visoki Cizmi
2,400.00MKD
Texas Kafeavi Visoki Cizmi
Texas Kafeavi Visoki Cizmi
3,100.00MKD
Viola Crni Polucizmi
Viola Crni Polucizmi
2,400.00MKD
Grace Kreamsti Polucizmi
Grace Kreamsti Polucizmi
3,600.00MKD
Barbara Crni Polucizmi
Barbara Crni Polucizmi
3,600.00MKD
Kamilah Camel Velur Cizmi
Kamilah Camel Velur Cizmi
2,500.00MKD
Netta Crni Visoki Cizmi
Netta Crni Visoki Cizmi
3,800.00MKD
Tiera Kremasti Cizmi
Tiera Kremasti Cizmi
2,400.00MKD
Caterina Zeleni Visoki Cizmi
Caterina Zeleni Visoki Cizmi
%36Попуст
1,600.00MKD
2,500.00MKD
Anita Sivi Plishani Polucizmi
Anita Sivi Plishani Polucizmi
%25Попуст
1,200.00MKD
1,600.00MKD
VIEGO Crni Visoki Cizmi
VIEGO Crni Visoki Cizmi
%36Попуст
1,800.00MKD
2,800.00MKD
Moza Lilavi Polucizmi
Moza Lilavi Polucizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Nikita Rose Visoki Cizmi
Nikita Rose Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Valeria Rozevi Polucizmi
Valeria Rozevi Polucizmi
%31Попуст
2,200.00MKD
3,200.00MKD

 • 070 333 122
 • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди