STILETTO
Безбеден шопинг

Angela Beli Lakovani

:
1,600.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 10 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра E303
Висина на штикла 10 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Yelena Sina Velur
Yelena Sina Velur
2,100.00MKD
Emma Lilavi Velur
Emma Lilavi Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Megan Mint Saten
Megan Mint Saten
1,600.00MKD
MAURA Crni Eko Koza
MAURA Crni Eko Koza
1,600.00MKD
JULIA Teget Cevli
JULIA Teget Cevli
1,800.00MKD
Emma - Platin
Emma - Platin
%38Попуст
1,000.00MKD
1,600.00MKD
LENA Kremasti Cevli
LENA Kremasti Cevli
2,000.00MKD
ADELA Crni Lakovani
ADELA Crni Lakovani
1,800.00MKD
Yelena Crni Velur
Yelena Crni Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Murphy Green-Gold
Murphy Green-Gold
2,600.00MKD
JULIA Kremasti Cevli
JULIA Kremasti Cevli
1,800.00MKD
Murphy Bordo-Gold
Murphy Bordo-Gold
2,600.00MKD
Azura Ciklama Saten
Azura Ciklama Saten
1,800.00MKD
ROSS Platin Zmiska Koza
ROSS Platin Zmiska Koza
1,800.00MKD
Megan Sini Saten
Megan Sini Saten
1,600.00MKD
Megan Crveni Saten
Megan Crveni Saten
1,600.00MKD
Megan Ciklama Saten
Megan Ciklama Saten
1,600.00MKD
Kiar Crni Cevli
Kiar Crni Cevli
1,800.00MKD
JULIA Crni Cevli
JULIA Crni Cevli
1,800.00MKD
Megan Rozevi Saten
Megan Rozevi Saten
1,600.00MKD
Serpente Sini - Snake
Serpente Sini - Snake
1,800.00MKD
Murphy Black-Silver
Murphy Black-Silver
2,600.00MKD
ALMEDA Crni Cevli
ALMEDA Crni Cevli
1,800.00MKD
Megan Pudra Saten
Megan Pudra Saten
1,600.00MKD
Emma Portokalova Eko koza
Emma Portokalova Eko koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Megan Zeleni Saten
Megan Zeleni Saten
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди