BOOTS
Безбеден шопинг

Anita Kremasti Plishani Polucizmi

% 25 Попуст
Piyasa Fiyatı
:
1,600.00MKD
:
1,200.00TL
MKD
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица - см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра AW42
Висина на штикла - Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Anita Temno Kafeavi Polucizmi
Anita Temno Kafeavi Polucizmi
%25Попуст
1,200.00MKD
1,600.00MKD
Mariana Temno Kafeavi Polucizmi
Mariana Temno Kafeavi Polucizmi
%29Попуст
1,200.00MKD
1,700.00MKD
Moza  Kremasti Polucizmi
Moza Kremasti Polucizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Vida Camel Polucizmi
Vida Camel Polucizmi
2,300.00MKD
Moza  Crni Strech Polucizmi
Moza Crni Strech Polucizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Madalyn Crni Polucizmi
Madalyn Crni Polucizmi
2,300.00MKD
Kamilah Crni Cizmi
Kamilah Crni Cizmi
2,500.00MKD
Reba Crni Visoki Cizmi
Reba Crni Visoki Cizmi
2,400.00MKD
Sage Crni Visoki Cizmi
Sage Crni Visoki Cizmi
2,600.00MKD
Angelina Krem Visoki Cizmi
Angelina Krem Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Charlotte Kremasti Velur Polucizmi
Charlotte Kremasti Velur Polucizmi
1,800.00MKD
Texas Kremasti Visoki Cizmi
Texas Kremasti Visoki Cizmi
3,100.00MKD
Mariana Kafeavi Polucizmi
Mariana Kafeavi Polucizmi
%29Попуст
1,200.00MKD
1,700.00MKD
Ava Kremasti Polucizmi
Ava Kremasti Polucizmi
2,400.00MKD
Anita Kremasti Plishani Polucizmi
Anita Kremasti Plishani Polucizmi
%25Попуст
1,200.00MKD
1,600.00MKD
Amelia Kremasti Velur Cizmi
Amelia Kremasti Velur Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Reba Kremasti Visoki Cizmi
Reba Kremasti Visoki Cizmi
2,400.00MKD
Siera Kremasti Velur Polucizmi
Siera Kremasti Velur Polucizmi
3,800.00MKD
Nikita Zlatni Visoki Cizmi
Nikita Zlatni Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Ava Zeleni Polucizmi
Ava Zeleni Polucizmi
2,400.00MKD
Reina Rozevi Polucizmi
Reina Rozevi Polucizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Daria Kremasti Strech Polucizmi
Daria Kremasti Strech Polucizmi
2,400.00MKD
Livia Kremasti Cizmi
Livia Kremasti Cizmi
3,600.00MKD
Eva Crni Polucizmi
Eva Crni Polucizmi
2,800.00MKD
Isotta Crni Cizmi
Isotta Crni Cizmi
2,800.00MKD
Amra Crni Visoki Cizmi
Amra Crni Visoki Cizmi
%30Попуст
1,600.00MKD
2,300.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди