BOOTS
Безбеден шопинг

Anita Sivi Plishani Polucizmi

% 25 Попуст
Piyasa Fiyatı
:
1,600.00MKD
:
1,200.00TL
MKD
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица - см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра AW42
Висина на штикла - Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41- 26cm

Поврзани производи

Mariana Temno Kafeavi Polucizmi
Mariana Temno Kafeavi Polucizmi
%29Попуст
1,200.00MKD
1,700.00MKD
Grace Kreamsti  Polucizmi
Grace Kreamsti Polucizmi
3,600.00MKD
Texas Kafeavi Visoki Cizmi
Texas Kafeavi Visoki Cizmi
3,100.00MKD
Daria Crni Strech Polucizmi
Daria Crni Strech Polucizmi
2,400.00MKD
Reba Crni Visoki Cizmi
Reba Crni Visoki Cizmi
2,400.00MKD
Ryder Crni  Polucizmi
Ryder Crni Polucizmi
1,800.00MKD
Camila Beli Visoki Cizmi
Camila Beli Visoki Cizmi
%48Попуст
1,200.00MKD
2,300.00MKD
Kamilah Kremasti Velur Cizmi
Kamilah Kremasti Velur Cizmi
2,500.00MKD
Aurora Bordo Visoki Cizmi
Aurora Bordo Visoki Cizmi
%50Попуст
1,200.00MKD
2,400.00MKD
Lura Kremasti Polucizmi
Lura Kremasti Polucizmi
%30Попуст
1,600.00MKD
2,300.00MKD
Flavia Crni Polucizmi
Flavia Crni Polucizmi
2,600.00MKD
Aphra Kafeavi Velur Polucizmi
Aphra Kafeavi Velur Polucizmi
1,800.00MKD
Valeria Neon Zeleni Polucizmi
Valeria Neon Zeleni Polucizmi
%31Попуст
2,200.00MKD
3,200.00MKD
Ava Zeleni Polucizmi
Ava Zeleni Polucizmi
2,400.00MKD
Madalyn Kafeavi Polucizmi
Madalyn Kafeavi Polucizmi
2,300.00MKD
Adora- Rozevi Polucizmi
Adora- Rozevi Polucizmi
%31Попуст
2,200.00MKD
3,200.00MKD
Reba Sivi Visoki Cizmi
Reba Sivi Visoki Cizmi
2,400.00MKD
Adora - Lilavi Polucizmi
Adora - Lilavi Polucizmi
%31Попуст
2,200.00MKD
3,200.00MKD
Nikita Rose Visoki Cizmi
Nikita Rose Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Charlotte Crni Velur Polucizmi
Charlotte Crni Velur Polucizmi
1,800.00MKD
Nikita Zlatni Visoki Cizmi
Nikita Zlatni Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Angelina Beli Visoki Cizmi
Angelina Beli Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Reina Zeleni Polucizmi
Reina Zeleni Polucizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Caterina Kremasti Visoki Cizmi
Caterina Kremasti Visoki Cizmi
%36Попуст
1,600.00MKD
2,500.00MKD
Isotta Crni Cizmi
Isotta Crni Cizmi
2,800.00MKD
VIEGO Crni Visoki Cizmi
VIEGO Crni Visoki Cizmi
%36Попуст
1,800.00MKD
2,800.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди