SHOES
Безбеден шопинг

Crystal Platin

:
2,000.00TL
MKD
Залиха 1+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 8 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра BM02
Висина на штикла 8 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

WESLEY Crni Salonki Saten
WESLEY Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Belgin Kafeavi Konduri
Belgin Kafeavi Konduri
1,500.00MKD
NIMA Sini Salonki
NIMA Sini Salonki
2,300.00MKD
Elea Kafeavi Cevli
Elea Kafeavi Cevli
1,800.00MKD
Stiletto Zeleni - 5 cm
Stiletto Zeleni - 5 cm
1,400.00MKD
FLORIDA Crna Saten
FLORIDA Crna Saten
1,600.00MKD
Stiletto Crni - 5 cm
Stiletto Crni - 5 cm
1,400.00MKD
Elea Zolti Cevli
Elea Zolti Cevli
1,800.00MKD
NIMA Rozevi Salonki
NIMA Rozevi Salonki
2,300.00MKD
VERONIKA Crni Salonki
VERONIKA Crni Salonki
2,400.00MKD
DALILA Rozevi Saten
DALILA Rozevi Saten
1,800.00MKD
Marta Crni Cevli
Marta Crni Cevli
1,600.00MKD
Elea Bezh Cevli
Elea Bezh Cevli
1,800.00MKD
Yona Kremasli Strech
Yona Kremasli Strech
2,000.00MKD
PERI Platin Salonki so Crikoni
PERI Platin Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
DANI Krem Eko Koza
DANI Krem Eko Koza
1,500.00MKD
DALILA Crni Saten
DALILA Crni Saten
1,800.00MKD
Kiana Beli
Kiana Beli
1,700.00MKD
Alta Kafeavi Konduri
Alta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
River Crni Velur
River Crni Velur
2,000.00MKD
Pietra Kremasti Cevli
Pietra Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
Luna Kafeavi Konduri
Luna Kafeavi Konduri
1,800.00MKD
FLORIDA Krem Saten
FLORIDA Krem Saten
1,600.00MKD
Helena Zeleni Cevli
Helena Zeleni Cevli
1,600.00MKD
WESLEY Salonki Saten
WESLEY Salonki Saten
2,300.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди