SHOES
Безбеден шопинг

DALILA Crni Saten

:
1,800.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 3.5 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Сатен
Шифра SR307
Висина на штикла 3.5 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22.5cm  | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Aniela Crni Cevli
Aniela Crni Cevli
1,600.00MKD
PERI Bezh Salonki so Crikoni
PERI Bezh Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Danita Zeleni Cevli
Danita Zeleni Cevli
1,800.00MKD
LEJNA Crni Cevli
LEJNA Crni Cevli
1,800.00MKD
Ambra Kremasti Konduri
Ambra Kremasti Konduri
1,500.00MKD
Alta Kremasti Konduri
Alta Kremasti Konduri
1,400.00MKD
Ekin Crni Papuci
Ekin Crni Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
LEJNA Rozevi Cevli
LEJNA Rozevi Cevli
1,800.00MKD
Elea Bezh Cevli
Elea Bezh Cevli
1,800.00MKD
PERI Srebreni Salonki so Crikoni
PERI Srebreni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Zeta Kremasti Velur
Zeta Kremasti Velur
2,300.00MKD
Yule Kafeavi Cevli
Yule Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Stiletto Beli - 5 cm
Stiletto Beli - 5 cm
1,400.00MKD
Avril Crveni Cevli
Avril Crveni Cevli
1,700.00MKD
Lopez Crni Cevli
Lopez Crni Cevli
1,600.00MKD
DANI Bela Eko Koza
DANI Bela Eko Koza
1,500.00MKD
NIMA Sini Salonki
NIMA Sini Salonki
2,300.00MKD
Greta Crni Konduri
Greta Crni Konduri
1,400.00MKD
Alta Bordo Konduri
Alta Bordo Konduri
1,400.00MKD
Nina Beli Polucizmi
Nina Beli Polucizmi
1,700.00MKD
DANI Krem Eko Koza
DANI Krem Eko Koza
1,500.00MKD
Danita Kafeavi Cevli
Danita Kafeavi Cevli
1,800.00MKD
Ekin Krem Papuci
Ekin Krem Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Meri Kafeavi Cevli
Meri Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Crystal Platin
Crystal Platin
2,000.00MKD
Zeta Rozevi Velur
Zeta Rozevi Velur
2,300.00MKD

 • 070 333 122
 • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди