STILETTO
Безбеден шопинг

Emma Lilavi Velur

% 29 Попуст
Piyasa Fiyatı
:
1,400.00MKD
:
1,000.00TL
MKD
Залиха 1+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 9 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Велур
Шифра AD20
Висина на штикла 9 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Megan Ciklama Saten
Megan Ciklama Saten
1,600.00MKD
Yelena Crni Velur
Yelena Crni Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
LENA Crni Cevli
LENA Crni Cevli
2,000.00MKD
Emma Kremasti Eko Koza
Emma Kremasti Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
LUKA Crveni Eko Koza
LUKA Crveni Eko Koza
1,600.00MKD
Emma Zeleni Velur
Emma Zeleni Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
ADELA Krem Lakovani
ADELA Krem Lakovani
1,800.00MKD
MAURA Sini Eko Koza
MAURA Sini Eko Koza
1,600.00MKD
LUKA Srebreni Eko Koza
LUKA Srebreni Eko Koza
1,600.00MKD
Serpente Sini - Snake
Serpente Sini - Snake
1,800.00MKD
Emma Sina Eko Koza
Emma Sina Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Angela Beli Lakovani
Angela Beli Lakovani
1,600.00MKD
Azura Baby Blue Saten
Azura Baby Blue Saten
1,800.00MKD
Azura Crni Saten
Azura Crni Saten
1,800.00MKD
Megan Mint Saten
Megan Mint Saten
1,600.00MKD
MAURA Krem Lakovani
MAURA Krem Lakovani
1,600.00MKD
Angela Zeleni Lakovani
Angela Zeleni Lakovani
1,600.00MKD
MAURA Crni Eko Koza
MAURA Crni Eko Koza
1,600.00MKD
Emma Bordo Velur
Emma Bordo Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Emma Bebesko Plavi Eko Koza
Emma Bebesko Plavi Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Renata Krem Eko Koza
Renata Krem Eko Koza
1,800.00MKD
Kiar Crni Cevli
Kiar Crni Cevli
1,800.00MKD
Mint Zenski Salonki
Mint Zenski Salonki
1,600.00MKD
AMINA Crno Saten
AMINA Crno Saten
2,000.00MKD
MAURA Krem Kroko Desen
MAURA Krem Kroko Desen
1,600.00MKD
Serpente Zeleni- Snake
Serpente Zeleni- Snake
1,800.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди