STILETTO
Безбеден шопинг

Emma Plava Velur

% 29 Попуст
Piyasa Fiyatı
:
1,400.00MKD
:
1,000.00TL
MKD
Залиха 1+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 9 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Велур
Шифра AD20
Висина на штикла 9 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

LENA Crni Cevli
LENA Crni Cevli
%100Попуст
1.00MKD
1,800.00MKD
Renata Krem Eko Koza
Renata Krem Eko Koza
1,800.00MKD
Emma Neon Zeleni
Emma Neon Zeleni
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Megan Ciklama Saten
Megan Ciklama Saten
1,600.00MKD
Angela Crni Lakovani
Angela Crni Lakovani
1,600.00MKD
MAURA Zeleni Eko Koza
MAURA Zeleni Eko Koza
1,600.00MKD
NELL Crni Eko Koza
NELL Crni Eko Koza
1,600.00MKD
Emma Bebesko Plavi Eko Koza
Emma Bebesko Plavi Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
AMINA Crno Saten
AMINA Crno Saten
2,000.00MKD
Serpente Sini - Snake
Serpente Sini - Snake
1,800.00MKD
Emma Mint Zeleni Eko Koza
Emma Mint Zeleni Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Megan Pudra Saten
Megan Pudra Saten
1,600.00MKD
LUKA Rozevi Eko Koza
LUKA Rozevi Eko Koza
1,600.00MKD
JULIA Teget Cevli
JULIA Teget Cevli
1,800.00MKD
LUKA Srebreni Eko Koza
LUKA Srebreni Eko Koza
1,600.00MKD
Azura Crni Saten
Azura Crni Saten
1,800.00MKD
MAURA Zeleni Velur
MAURA Zeleni Velur
1,600.00MKD
Renata Krem Eko Koza
Renata Krem Eko Koza
1,800.00MKD
NELL Zeleni Lakovani
NELL Zeleni Lakovani
1,600.00MKD
Bonita Mint Saten
Bonita Mint Saten
1,600.00MKD
MAURA Portokalovi Eko Koza
MAURA Portokalovi Eko Koza
1,600.00MKD
Megan Portokalevi Saten
Megan Portokalevi Saten
1,600.00MKD
IRIS Lilavi Cevli
IRIS Lilavi Cevli
1,600.00MKD
MAURA Bordo Velur
MAURA Bordo Velur
1,600.00MKD
NELL Ciklama Lakovani
NELL Ciklama Lakovani
1,600.00MKD
Emma Teget Velur
Emma Teget Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди