STILETTO
Безбеден шопинг

Emma Zeleni Velur

% 29 Попуст
Piyasa Fiyatı
:
1,400.00MKD
:
1,000.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 9 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Велур
Шифра AD20
Висина на штикла 9 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Angela Leopard Lakovani
Angela Leopard Lakovani
1,600.00MKD
Emma Kremasti Eko Koza
Emma Kremasti Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Emma Kafeavi Velur
Emma Kafeavi Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Kiar Leopard Cevli
Kiar Leopard Cevli
1,800.00MKD
Renata Kafeava Eko Koza
Renata Kafeava Eko Koza
1,800.00MKD
Serpente Rozevi- Snake
Serpente Rozevi- Snake
1,800.00MKD
MAURA Crni Lakovani
MAURA Crni Lakovani
1,600.00MKD
MAURA Ciklama Eko Koza
MAURA Ciklama Eko Koza
1,600.00MKD
NELL Crveni Lakovani
NELL Crveni Lakovani
%11Попуст
1,600.00MKD
1,800.00MKD
Emma Bezh Velur
Emma Bezh Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Flora Crna Zmiska Koza
Flora Crna Zmiska Koza
1,800.00MKD
Emma - Platin
Emma - Platin
%38Попуст
1,000.00MKD
1,600.00MKD
Flora Bordo Zmiska Koza
Flora Bordo Zmiska Koza
1,800.00MKD
Emma Neon Zeleni
Emma Neon Zeleni
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Megan Zeleni Saten
Megan Zeleni Saten
1,600.00MKD
Emma Bordo Velur
Emma Bordo Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
ALMEDA Bakarni Cevli
ALMEDA Bakarni Cevli
1,800.00MKD
MAURA Krem Lakovani
MAURA Krem Lakovani
1,600.00MKD
Buty Rozevi Lakovani
Buty Rozevi Lakovani
1,800.00MKD
Kiar - Nude Krem Cevli
Kiar - Nude Krem Cevli
1,800.00MKD
Kiar Crni Cevli
Kiar Crni Cevli
1,800.00MKD
Murphy Black-Silver
Murphy Black-Silver
2,600.00MKD
ALMEDA Zeleni Cevli
ALMEDA Zeleni Cevli
1,800.00MKD
Emma Ciklama Eko Koza
Emma Ciklama Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Murphy Green-Gold
Murphy Green-Gold
2,600.00MKD
Megan Sini Saten
Megan Sini Saten
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди