STILETTO
Безбеден шопинг

Flora Bela Zmiska Koza

:
1,800.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 7 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра SR02
Висина на штикла 7 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Angela Leopard Lakovani
Angela Leopard Lakovani
1,600.00MKD
Kiar - Nude Krem Cevli
Kiar - Nude Krem Cevli
1,800.00MKD
Bonita Lilavi Saten
Bonita Lilavi Saten
1,600.00MKD
Yelena Crveni Velur
Yelena Crveni Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
MAURA Bezh Velur
MAURA Bezh Velur
1,600.00MKD
Murphy Red-Gold
Murphy Red-Gold
2,600.00MKD
Megan Pudra Saten
Megan Pudra Saten
1,600.00MKD
Azura Baby Blue Saten
Azura Baby Blue Saten
1,800.00MKD
Emma Bezh Velur
Emma Bezh Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
IRIS Rozevi Cevli
IRIS Rozevi Cevli
1,600.00MKD
MAURA Crni Lakovani
MAURA Crni Lakovani
1,600.00MKD
Bonita Mint Saten
Bonita Mint Saten
1,600.00MKD
ALMEDA Sini Cevli
ALMEDA Sini Cevli
1,800.00MKD
Bonita Zelena Saten
Bonita Zelena Saten
1,600.00MKD
Emma Lilavi Velur
Emma Lilavi Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Flora Zmiska Koza
Flora Zmiska Koza
1,800.00MKD
ROSS Sina Zmiska Koza
ROSS Sina Zmiska Koza
1,800.00MKD
Flora Zelena Zmiska Koza
Flora Zelena Zmiska Koza
1,800.00MKD
Emma - Platin
Emma - Platin
%38Попуст
1,000.00MKD
1,600.00MKD
AMINA Crveni Saten
AMINA Crveni Saten
2,000.00MKD
Angela Zeleni Lakovani
Angela Zeleni Lakovani
1,600.00MKD
MAURA Crni Eko Koza
MAURA Crni Eko Koza
1,600.00MKD
Angela Crveni Lakovani
Angela Crveni Lakovani
1,600.00MKD
NELL Portokalevi Lakovani
NELL Portokalevi Lakovani
1,600.00MKD
ROSS Platin Zmiska Koza
ROSS Platin Zmiska Koza
1,800.00MKD
Emma Bordo Velur
Emma Bordo Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди