SHOES
Безбеден шопинг

GITA Beli Salonki

:
2,600.00TL
MKD
Залиха 1+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 14 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS07
Висина на штикла 14 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Neva Kafeavi Konduri
Neva Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
Galina Kremasli Cevli
Galina Kremasli Cevli
1,600.00MKD
DANI Bela Eko Koza
DANI Bela Eko Koza
1,500.00MKD
ZENDER Crni Salonki Saten
ZENDER Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Stiletto Crni - 5 cm
Stiletto Crni - 5 cm
1,400.00MKD
Nova Crni
Nova Crni
2,100.00MKD
WESLEY Bezh Salonki Saten
WESLEY Bezh Salonki Saten
2,300.00MKD
River Leopard Velur
River Leopard Velur
2,000.00MKD
Sienna Crni
Sienna Crni
2,000.00MKD
Avril Crni Cevli
Avril Crni Cevli
1,700.00MKD
Riana Kafeavi Konduri
Riana Kafeavi Konduri
1,600.00MKD
Meri Kafeavi Cevli
Meri Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Amara Crni Velur
Amara Crni Velur
2,600.00MKD
Ekin  Crni Papuci
Ekin Crni Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Yule Kremasti Cevli
Yule Kremasti Cevli
1,600.00MKD
VERONIKA Zlatni Salonki
VERONIKA Zlatni Salonki
2,400.00MKD
Helena Bordo Cevli
Helena Bordo Cevli
1,600.00MKD
PERI Crveni Salonki so Crikoni
PERI Crveni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
LEJNA Sini Cevli
LEJNA Sini Cevli
1,800.00MKD
ZENDER Lilavi Salonki Saten
ZENDER Lilavi Salonki Saten
2,300.00MKD
Danita Zeleni Cevli
Danita Zeleni Cevli
1,800.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD
Avril Kremasti Cevli
Avril Kremasti Cevli
1,700.00MKD
WESLEY Crni Salonki Saten
WESLEY Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Pietra Kremasti Cevli
Pietra Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Nova Kremasti
Nova Kremasti
2,100.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди