SHOES
Безбеден шопинг

GITA Platin Salonki

:
2,600.00TL
MKD
Залиха 1+
Ürün Seçenekleri
SIze
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 14 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS07
Висина на штикла 14 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

TIAGO Crni Salonki
TIAGO Crni Salonki
2,200.00MKD
Pietra Kremasti Cevli
Pietra Kremasti Cevli
1,700.00MKD
VERONIKA Srebreni Salonki
VERONIKA Srebreni Salonki
2,400.00MKD
Alta Kremasti Konduri
Alta Kremasti Konduri
1,400.00MKD
DALILA Crni Saten
DALILA Crni Saten
1,800.00MKD
Emerald Kafeavi
Emerald Kafeavi
2,000.00MKD
Sienna Kafeavi
Sienna Kafeavi
2,000.00MKD
ZENDER Crni Salonki Saten
ZENDER Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Ekin Beli Papuci
Ekin Beli Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
TIAGO Zlatni Salonki
TIAGO Zlatni Salonki
2,200.00MKD
Avril Lepoard Cevli
Avril Lepoard Cevli
1,700.00MKD
Danita Kafeavi Cevli
Danita Kafeavi Cevli
1,800.00MKD
VERONIKA Beli Salonki
VERONIKA Beli Salonki
2,400.00MKD
Nova Kremasti
Nova Kremasti
2,100.00MKD
Alta Bordo Konduri
Alta Bordo Konduri
1,400.00MKD
DALILA Rozevi Saten
DALILA Rozevi Saten
1,800.00MKD
Berta Gold
Berta Gold
1,800.00MKD
NIMA Rozevi Salonki
NIMA Rozevi Salonki
2,300.00MKD
River Kremasti Velur
River Kremasti Velur
2,000.00MKD
Danita Kremasti Cevli
Danita Kremasti Cevli
1,800.00MKD
Gold Baletanki
Gold Baletanki
1,400.00MKD
Zeta Rozevi Velur
Zeta Rozevi Velur
2,300.00MKD
TIAGO Crni Lakovani Salonki
TIAGO Crni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Pietra Crveni Cevli
Pietra Crveni Cevli
1,700.00MKD
Elea Kafeavi Cevli
Elea Kafeavi Cevli
1,800.00MKD

 • 070 333 122
 • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди