SHOES
Безбеден шопинг

GITA Srebreni Salonki

:
2,600.00TL
MKD
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 14 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS07
Висина на штикла 14 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

LEILA Bronzevi Sandali
LEILA Bronzevi Sandali
1,600.00MKD
Elea Bezh Cevli
Elea Bezh Cevli
1,800.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Irena Leopard Cevli
Irena Leopard Cevli
1,600.00MKD
TIAGO Crni Lakovani Salonki
TIAGO Crni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Greta Crni Konduri
Greta Crni Konduri
1,400.00MKD
Amara Kremasti Velur
Amara Kremasti Velur
2,600.00MKD
Elea Kremasti Cevli
Elea Kremasti Cevli
1,800.00MKD
VERONIKA Crni Salonki
VERONIKA Crni Salonki
2,400.00MKD
GITA Srebreni Salonki
GITA Srebreni Salonki
2,600.00MKD
Marta Kremasti Cevli
Marta Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Berta Rose Gold
Berta Rose Gold
1,800.00MKD
VEGAS Crni Lakovani Salonki
VEGAS Crni Lakovani Salonki
2,600.00MKD
Polly Zeleni - Polna Peta
Polly Zeleni - Polna Peta
2,100.00MKD
Neva Kafeavi Konduri
Neva Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
NIMA Rozevi Salonki
NIMA Rozevi Salonki
2,300.00MKD
Zeta Crni Velur
Zeta Crni Velur
2,300.00MKD
FLORIDA Crna Saten
FLORIDA Crna Saten
1,600.00MKD
Luiza Zeleni Velur
Luiza Zeleni Velur
2,000.00MKD
LEJNA Crni Cevli
LEJNA Crni Cevli
1,800.00MKD
Emerald Kafeavi
Emerald Kafeavi
2,000.00MKD
Stiletto Zeleni - 5 cm
Stiletto Zeleni - 5 cm
1,400.00MKD
Ambra Kremasti Konduri
Ambra Kremasti Konduri
1,500.00MKD
Riana Krem Konduri
Riana Krem Konduri
1,600.00MKD
Stiletto Crni Velur- 5 cm
Stiletto Crni Velur- 5 cm
1,400.00MKD
Yule Kremasti Cevli
Yule Kremasti Cevli
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди