SHOES
Безбеден шопинг

Helena Bordo Cevli

:
1,600.00TL
MKD
Залиха 10+
Ürün Seçenekleri
SIze
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 3.5 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра SR303
Висина на штикла 3.5 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22.5cm  | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Ekin Beli Papuci
Ekin Beli Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
GITA Srebreni Salonki
GITA Srebreni Salonki
2,600.00MKD
VERONIKA Beli Salonki
VERONIKA Beli Salonki
2,400.00MKD
NIMA Zlatni Salonki
NIMA Zlatni Salonki
2,300.00MKD
DANI Crni Eko Koza
DANI Crni Eko Koza
1,500.00MKD
Ambra Zeleni Konduri
Ambra Zeleni Konduri
1,500.00MKD
Marta Kafeavi Cevli
Marta Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Avril Lepoard Cevli
Avril Lepoard Cevli
1,700.00MKD
Embara Leopard Cevli
Embara Leopard Cevli
1,600.00MKD
VEGAS Crni Lakovani Salonki
VEGAS Crni Lakovani Salonki
2,600.00MKD
Irena Camel Cevli
Irena Camel Cevli
1,600.00MKD
PERI Srebreni Salonki so Crikoni
PERI Srebreni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Greta Teget Konduri
Greta Teget Konduri
1,400.00MKD
Lopez Rozevi Cevli
Lopez Rozevi Cevli
1,600.00MKD
Meri Crni Cevli
Meri Crni Cevli
1,600.00MKD
VEGAS Beli Salonki
VEGAS Beli Salonki
2,600.00MKD
Irena Crni Cevli
Irena Crni Cevli
1,600.00MKD
IVA Zeleni Lakovani Cevli
IVA Zeleni Lakovani Cevli
1,500.00MKD
Emerald Crni
Emerald Crni
2,000.00MKD
VERONIKA Srebreni Salonki
VERONIKA Srebreni Salonki
2,400.00MKD
VERONIKA Crni Salonki
VERONIKA Crni Salonki
2,400.00MKD
Meri Sina Cevli
Meri Sina Cevli
1,600.00MKD
River Leopard Velur
River Leopard Velur
2,000.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD
Danita Crni Cevli
Danita Crni Cevli
1,800.00MKD
Elea Kafeavi Cevli
Elea Kafeavi Cevli
1,800.00MKD

 • 070 333 122
 • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди