SHOES
Безбеден шопинг

Helena Crni Cevli

:
1,600.00TL
MKD
Залиха 10+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 3.5 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра SR303
Висина на штикла 3.5 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22.5cm  | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Avril Crveni Cevli
Avril Crveni Cevli
1,700.00MKD
Crni Baletanki
Crni Baletanki
1,400.00MKD
Ekin Crni Papuci
Ekin Crni Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Yule Crni Cevli
Yule Crni Cevli
1,600.00MKD
Leopard Baletanki
Leopard Baletanki
1,400.00MKD
IVA Zeleni Lakovani Cevli
IVA Zeleni Lakovani Cevli
1,500.00MKD
Meri Crni Cevli
Meri Crni Cevli
1,600.00MKD
DALILA Crni Saten
DALILA Crni Saten
1,800.00MKD
Dafi Lilavi
Dafi Lilavi
2,000.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Danita Crni Cevli
Danita Crni Cevli
1,800.00MKD
TIAGO Zlatni Salonki
TIAGO Zlatni Salonki
2,200.00MKD
Ember Kremasti Lakovani
Ember Kremasti Lakovani
1,700.00MKD
VERONIKA Beli Salonki
VERONIKA Beli Salonki
2,400.00MKD
Yule Kremasti Cevli
Yule Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Embara Black Cevli
Embara Black Cevli
1,600.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
Alta Kremasti Konduri
Alta Kremasti Konduri
1,400.00MKD
Elise Kremasti Konduri
Elise Kremasti Konduri
1,400.00MKD
Sienna Kremasti
Sienna Kremasti
2,100.00MKD
Danita Zeleni Cevli
Danita Zeleni Cevli
1,800.00MKD
Crystal Zlatni
Crystal Zlatni
2,000.00MKD
VEGAS Beli Salonki
VEGAS Beli Salonki
2,600.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD
LEJNA Crni Cevli
LEJNA Crni Cevli
1,800.00MKD
Lopez Sini Cevli
Lopez Sini Cevli
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди