SHOES
Безбеден шопинг

IVA Crni Lakovani Cevli

:
1,500.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 3.5 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра SR302
Висина на штикла 3.5 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22.5cm  | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Crystal Zlatni
Crystal Zlatni
2,000.00MKD
Elea Zolti Cevli
Elea Zolti Cevli
1,800.00MKD
Alta Kafeavi Konduri
Alta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
VERONIKA Beli Salonki
VERONIKA Beli Salonki
2,400.00MKD
Sienna Kremasti
Sienna Kremasti
2,100.00MKD
Helena Teget Cevli
Helena Teget Cevli
1,600.00MKD
Ekin Crni Papuci
Ekin Crni Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Ember Crni Lakovani
Ember Crni Lakovani
1,700.00MKD
IVA Krem Lakovani Cevli
IVA Krem Lakovani Cevli
1,500.00MKD
Ardora Crni Cevli
Ardora Crni Cevli
1,600.00MKD
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Ekin Crni Papuci
Ekin Crni Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Gold Baletanki
Gold Baletanki
1,400.00MKD
PERI Beli Salonki so Crikoni
PERI Beli Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Neva Crni Konduri
Neva Crni Konduri
1,400.00MKD
VEGAS Beli Salonki
VEGAS Beli Salonki
2,600.00MKD
Luna Crni Konduri
Luna Crni Konduri
1,800.00MKD
VERONIKA Platin Salonki
VERONIKA Platin Salonki
2,400.00MKD
NIMA Rozevi Salonki
NIMA Rozevi Salonki
2,300.00MKD
IVA Zeleni Lakovani Cevli
IVA Zeleni Lakovani Cevli
1,500.00MKD
LEILA Zlatni Sandali
LEILA Zlatni Sandali
1,600.00MKD
ZENDER Lilavi Salonki Saten
ZENDER Lilavi Salonki Saten
2,300.00MKD
Elea Bezh Cevli
Elea Bezh Cevli
1,800.00MKD
Luiza Zeleni Velur
Luiza Zeleni Velur
2,000.00MKD
GITA Crni Velur Salonki
GITA Crni Velur Salonki
2,600.00MKD
Emerald Crni
Emerald Crni
2,000.00MKD

 • 070 333 122
 • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди