SHOES
Безбеден шопинг

IVA Krem Lakovani Cevli

:
1,500.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 3.5 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра SR302
Висина на штикла 3.5 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22.5cm  | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Lopez Sini Cevli
Lopez Sini Cevli
1,600.00MKD
Meri Kremasli Cevli
Meri Kremasli Cevli
1,600.00MKD
LEJNA Rozevi Cevli
LEJNA Rozevi Cevli
1,800.00MKD
Amara Crni Velur
Amara Crni Velur
2,600.00MKD
PERI Zlatni Salonki so Crikoni
PERI Zlatni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
DANI Bela Eko Koza
DANI Bela Eko Koza
1,500.00MKD
NIMA Rozevi Salonki
NIMA Rozevi Salonki
2,300.00MKD
ZENDER Crni Salonki Saten
ZENDER Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Silver Baletanki
Silver Baletanki
1,400.00MKD
GITA Crni Velur Salonki
GITA Crni Velur Salonki
2,600.00MKD
Nova Crni
Nova Crni
2,100.00MKD
FLORIDA Krem Saten
FLORIDA Krem Saten
1,600.00MKD
TIAGO Platin Salonki
TIAGO Platin Salonki
2,200.00MKD
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Helena Zeleni Cevli
Helena Zeleni Cevli
1,600.00MKD
Stiletto Beli - 5 cm
Stiletto Beli - 5 cm
1,400.00MKD
Alta Kafeavi Konduri
Alta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
ZENDER Lilavi Salonki Saten
ZENDER Lilavi Salonki Saten
2,300.00MKD
FLORIDA Sini Saten
FLORIDA Sini Saten
1,600.00MKD
LEILA Platin Sandali
LEILA Platin Sandali
1,600.00MKD
Ardora Crni Cevli
Ardora Crni Cevli
1,600.00MKD
Riana Crni Konduri
Riana Crni Konduri
1,600.00MKD
Embara Black Cevli
Embara Black Cevli
1,600.00MKD
Meri Kafeavi Cevli
Meri Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
NIMA Sini Salonki
NIMA Sini Salonki
2,300.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди