SHOES
Безбеден шопинг

LEJNA ZOLTI CEVLI

:
1,800.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 3.5 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра SR301
Висина на штикла 3.5 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22.5cm  | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

Berta Platin
Berta Platin
1,800.00MKD
Yule Teget Cevli
Yule Teget Cevli
1,600.00MKD
Irena Camel Cevli
Irena Camel Cevli
1,600.00MKD
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
River Leopard Velur
River Leopard Velur
2,000.00MKD
IVA Crni Lakovani Cevli
IVA Crni Lakovani Cevli
1,500.00MKD
LEJNA Sini Cevli
LEJNA Sini Cevli
1,800.00MKD
Elea Bezh Cevli
Elea Bezh Cevli
1,800.00MKD
Avril Kremasti Cevli
Avril Kremasti Cevli
1,700.00MKD
PERI Zlatni Salonki so Crikoni
PERI Zlatni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
VERONIKA Srebreni Salonki
VERONIKA Srebreni Salonki
2,400.00MKD
NIMA Srebreni Salonki
NIMA Srebreni Salonki
2,300.00MKD
FLORIDA Rozevi Saten
FLORIDA Rozevi Saten
1,600.00MKD
Riana Crni Konduri
Riana Crni Konduri
1,600.00MKD
ZENDER Lilavi Salonki Saten
ZENDER Lilavi Salonki Saten
2,300.00MKD
Stiletto Zeleni - 5 cm
Stiletto Zeleni - 5 cm
1,400.00MKD
Pietra Kremasti Cevli
Pietra Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Embara Black Cevli
Embara Black Cevli
1,600.00MKD
River Crni Velur
River Crni Velur
2,000.00MKD
Zeta Crni Velur
Zeta Crni Velur
2,300.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
NIMA Crni Salonki
NIMA Crni Salonki
2,300.00MKD
Polly Violetova - Polna Peta
Polly Violetova - Polna Peta
2,100.00MKD
Ekin Beli Papuci
Ekin Beli Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
DANI Crni Eko Koza
DANI Crni Eko Koza
1,500.00MKD

 • 070 333 122
 • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди