BOOTS
Безбеден шопинг

Moza Kremasti Polucizmi

% 33 Попуст
Piyasa Fiyatı
:
2,400.00MKD
:
1,600.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 10 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра AW03
Висина на штикла 10 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm

Поврзани производи

Kamilah Kafeavi Cizmi
Kamilah Kafeavi Cizmi
2,500.00MKD
Siera Kremasti Velur Polucizmi
Siera Kremasti Velur Polucizmi
3,800.00MKD
Barbara Nude Polucizmi
Barbara Nude Polucizmi
3,600.00MKD
Moza  Zeleni Polucizmi
Moza Zeleni Polucizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Charlotte Kafeavi Polucizmi
Charlotte Kafeavi Polucizmi
1,800.00MKD
Daria Crni Strech Polucizmi
Daria Crni Strech Polucizmi
2,400.00MKD
Viola Kafeavi Polucizmi
Viola Kafeavi Polucizmi
2,400.00MKD
Madalyn Crni Polucizmi
Madalyn Crni Polucizmi
2,300.00MKD
Adora- Kremasti Polucizmi
Adora- Kremasti Polucizmi
%31Попуст
2,200.00MKD
3,200.00MKD
Vida Kremasti Polucizmi
Vida Kremasti Polucizmi
2,300.00MKD
Madalyn Kafeavi Polucizmi
Madalyn Kafeavi Polucizmi
2,300.00MKD
Aphra Kremasti Velur Polucizmi
Aphra Kremasti Velur Polucizmi
1,800.00MKD
Ava Kremasti Polucizmi
Ava Kremasti Polucizmi
2,400.00MKD
Reba Kremasti Visoki Cizmi
Reba Kremasti Visoki Cizmi
2,400.00MKD
Angelina Beli Visoki Cizmi
Angelina Beli Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Nikita Zlatni Visoki Cizmi
Nikita Zlatni Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Khloe Crni  Polucizmi
Khloe Crni Polucizmi
2,100.00MKD
Nikita Rose Visoki Cizmi
Nikita Rose Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Tiera Crni Cizmi
Tiera Crni Cizmi
2,400.00MKD
Adora - Zeleni Polucizmi
Adora - Zeleni Polucizmi
%31Попуст
2,200.00MKD
3,200.00MKD
Vida Camel Polucizmi
Vida Camel Polucizmi
2,300.00MKD
Anita Kremasti Plishani Polucizmi
Anita Kremasti Plishani Polucizmi
%25Попуст
1,200.00MKD
1,600.00MKD
Moza  Lilavi Polucizmi
Moza Lilavi Polucizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Nikita Crni Visoki Cizmi
Nikita Crni Visoki Cizmi
%33Попуст
1,600.00MKD
2,400.00MKD
Valeria Kremasti Polucizmi
Valeria Kremasti Polucizmi
%31Попуст
2,200.00MKD
3,200.00MKD
Valeria Neon Zeleni Polucizmi
Valeria Neon Zeleni Polucizmi
%31Попуст
2,200.00MKD
3,200.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди