STILETTO
Безбеден шопинг

NELL Sini Lakovani

:
1,600.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 10 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра E301
Висина на штикла 10 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

JULIA Kremasti Cevli
JULIA Kremasti Cevli
1,800.00MKD
NELL Portokalevi Lakovani
NELL Portokalevi Lakovani
1,600.00MKD
ALMEDA Rozevi Cevli
ALMEDA Rozevi Cevli
1,800.00MKD
Emma Sina Eko Koza
Emma Sina Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
IRIS Crni Cevli
IRIS Crni Cevli
1,600.00MKD
Serpente Sini - Snake
Serpente Sini - Snake
1,800.00MKD
LILI Bordo-Beli Cevli
LILI Bordo-Beli Cevli
2,000.00MKD
Angela Leopard Lakovani
Angela Leopard Lakovani
1,600.00MKD
LUKA Crni Eko Koza
LUKA Crni Eko Koza
1,600.00MKD
Flora Bordo Zmiska Koza
Flora Bordo Zmiska Koza
1,800.00MKD
MAURA Crni Lakovani
MAURA Crni Lakovani
1,600.00MKD
Bonita Mint Saten
Bonita Mint Saten
1,600.00MKD
Yelena Crveni Velur
Yelena Crveni Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Renata Krem Eko Koza
Renata Krem Eko Koza
1,800.00MKD
ADELA Crni Lakovani
ADELA Crni Lakovani
1,800.00MKD
Megan Portokalevi Saten
Megan Portokalevi Saten
1,600.00MKD
Azura Plavi Saten
Azura Plavi Saten
1,800.00MKD
Mint Zenski Salonki
Mint Zenski Salonki
1,600.00MKD
MAURA Crni Kroko Desen
MAURA Crni Kroko Desen
1,600.00MKD
Buty Crni Lakovani
Buty Crni Lakovani
1,800.00MKD
Emma Bordo Velur
Emma Bordo Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Angela Crveni Lakovani
Angela Crveni Lakovani
1,600.00MKD
MAURA Bezh Velur
MAURA Bezh Velur
1,600.00MKD
ROSS Sina Zmiska Koza
ROSS Sina Zmiska Koza
1,800.00MKD
Emma Bebesko Plavi Eko Koza
Emma Bebesko Plavi Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Angela Crni Lakovani
Angela Crni Lakovani
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди