SHOES » SANDALS
Безбеден шопинг

NERO Crni Eko Koza

:
1,400.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 5 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра E306
Висина на штикла 5 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm | 43-27cm

Поврзани производи

NERO Zeleni Eko Koza
NERO Zeleni Eko Koza
1,400.00MKD
LENORA Krem Eko Koza
LENORA Krem Eko Koza
1,400.00MKD
NERO Kafeavi Eko Koza
NERO Kafeavi Eko Koza
1,400.00MKD
NERO Crni Velur
NERO Crni Velur
1,400.00MKD
LENORA Crni Eko Koza
LENORA Crni Eko Koza
1,400.00MKD
NERO Bela Eko Koza
NERO Bela Eko Koza
1,400.00MKD
NERO Crni Eko Koza
NERO Crni Eko Koza
1,400.00MKD
NERO Krem Eko Koza
NERO Krem Eko Koza
1,400.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди