SHOES
Безбеден шопинг

PERI Beli Salonki so Crikoni

:
2,400.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS04
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Stiletto Beli - 5 cm
Stiletto Beli - 5 cm
1,400.00MKD
Pietra Kremasti Cevli
Pietra Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Avril Crni Cevli
Avril Crni Cevli
1,700.00MKD
Danita Zeleni Cevli
Danita Zeleni Cevli
1,800.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
Riana Kafeavi Konduri
Riana Kafeavi Konduri
1,600.00MKD
Nova Crni
Nova Crni
2,100.00MKD
VERONIKA Srebreni Salonki
VERONIKA Srebreni Salonki
2,400.00MKD
Lopez Sini Cevli
Lopez Sini Cevli
1,600.00MKD
Yule Teget Cevli
Yule Teget Cevli
1,600.00MKD
Zeta Crni Velur
Zeta Crni Velur
2,300.00MKD
Berta Platin
Berta Platin
1,800.00MKD
Elise Bordo Konduri
Elise Bordo Konduri
1,400.00MKD
LEILA Bronzevi Sandali
LEILA Bronzevi Sandali
1,600.00MKD
Aniela Kafeavi Cevli
Aniela Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
River Leopard Velur
River Leopard Velur
2,000.00MKD
Avril Kremasti Cevli
Avril Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Luiza Lilavi Velur
Luiza Lilavi Velur
2,000.00MKD
Alta Bordo Konduri
Alta Bordo Konduri
1,400.00MKD
LEILA Platin Sandali
LEILA Platin Sandali
1,600.00MKD
TIAGO Bezh Lakovani Salonki
TIAGO Bezh Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Lopez Rozevi Cevli
Lopez Rozevi Cevli
1,600.00MKD
Alta Kafeavi Konduri
Alta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
GITA Beli Salonki
GITA Beli Salonki
2,600.00MKD
Aniela Crni Cevli
Aniela Crni Cevli
1,600.00MKD
Belgin Nude Konduri
Belgin Nude Konduri
1,500.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди