SHOES
Безбеден шопинг

PERI Crveni Salonki so Crikoni

:
2,400.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS04
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Meri Kafeavi Cevli
Meri Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Irena Leopard Cevli
Irena Leopard Cevli
1,600.00MKD
DALILA Zeleni Saten
DALILA Zeleni Saten
1,800.00MKD
PERI Beli Salonki so Crikoni
PERI Beli Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Riana Krem Konduri
Riana Krem Konduri
1,600.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
ZENDER Bezh Salonki Saten
ZENDER Bezh Salonki Saten
2,300.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
Helena Zeleni Cevli
Helena Zeleni Cevli
1,600.00MKD
DANI Crni Eko Koza
DANI Crni Eko Koza
1,500.00MKD
Desa Camel Konduri
Desa Camel Konduri
1,500.00MKD
Avril Kremasti Cevli
Avril Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Elea Zolti Cevli
Elea Zolti Cevli
1,800.00MKD
Danita Crni Cevli
Danita Crni Cevli
1,800.00MKD
Ekin  Krem Papuci
Ekin Krem Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
WESLEY Bezh Salonki Saten
WESLEY Bezh Salonki Saten
2,300.00MKD
Galina Bordo Cevli
Galina Bordo Cevli
1,600.00MKD
Belgin Kafeavi Konduri
Belgin Kafeavi Konduri
1,500.00MKD
Marta Sini Cevli
Marta Sini Cevli
1,600.00MKD
Riana Kafeavi Konduri
Riana Kafeavi Konduri
1,600.00MKD
Embara Leopard Cevli
Embara Leopard Cevli
1,600.00MKD
DALILA Sini Saten
DALILA Sini Saten
1,800.00MKD
Stiletto Rozevi - 5 cm
Stiletto Rozevi - 5 cm
1,400.00MKD
NIMA Rozevi Salonki
NIMA Rozevi Salonki
2,300.00MKD
Ambra Kremasti Konduri
Ambra Kremasti Konduri
1,500.00MKD
Lopez Kremasti Cevli
Lopez Kremasti Cevli
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди