SHOES
Безбеден шопинг

PERI Srebreni Salonki so Crikoni

:
2,400.00TL
MKD
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS04
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Avril Lepoard Cevli
Avril Lepoard Cevli
1,700.00MKD
Gold Baletanki
Gold Baletanki
1,400.00MKD
Aniela Kremasti Cevli
Aniela Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Alta Kafeavi Konduri
Alta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
DALILA Zeleni Saten
DALILA Zeleni Saten
1,800.00MKD
Crystal Zlatni
Crystal Zlatni
2,000.00MKD
Berta Platin
Berta Platin
1,800.00MKD
Helena Crni Cevli
Helena Crni Cevli
1,600.00MKD
Emerald Crni
Emerald Crni
2,000.00MKD
Lopez Kremasti Cevli
Lopez Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Ardora  Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Avril Kremasti Cevli
Avril Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Crystal Platin
Crystal Platin
2,000.00MKD
GITA Crni Velur Salonki
GITA Crni Velur Salonki
2,600.00MKD
Elea Zolti Cevli
Elea Zolti Cevli
1,800.00MKD
DANI Krem Eko Koza
DANI Krem Eko Koza
1,500.00MKD
GITA Srebreni Salonki
GITA Srebreni Salonki
2,600.00MKD
Sienna Kafeavi
Sienna Kafeavi
2,000.00MKD
Yule Kremasti Cevli
Yule Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Elea Crni Cevli
Elea Crni Cevli
1,800.00MKD
Danita Zeleni Cevli
Danita Zeleni Cevli
1,800.00MKD
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
IVA Krem Lakovani Cevli
IVA Krem Lakovani Cevli
1,500.00MKD
WESLEY Crni Salonki Saten
WESLEY Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
TIAGO Zlatni Salonki
TIAGO Zlatni Salonki
2,200.00MKD
FLORIDA Sini Saten
FLORIDA Sini Saten
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди