SHOES
Безбеден шопинг

PERI Zlatni Salonki so Crikoni

:
2,400.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS04
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Elea Bezh Cevli
Elea Bezh Cevli
1,800.00MKD
LEJNA Rozevi Cevli
LEJNA Rozevi Cevli
1,800.00MKD
Polly Violetova - Polna Peta
Polly Violetova - Polna Peta
2,100.00MKD
Marta Kremasti Cevli
Marta Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Helena Crni Cevli
Helena Crni Cevli
1,600.00MKD
Riana Crni Konduri
Riana Crni Konduri
1,600.00MKD
Belgin Nude Konduri
Belgin Nude Konduri
1,500.00MKD
Aniela Kremasti Cevli
Aniela Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Berta Rose Gold
Berta Rose Gold
1,800.00MKD
FLORIDA Krem Saten
FLORIDA Krem Saten
1,600.00MKD
Aniela Kafeavi Cevli
Aniela Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Luiza Lilavi Velur
Luiza Lilavi Velur
2,000.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
Ekin Crni Papuci
Ekin Crni Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
TIAGO Crni Salonki
TIAGO Crni Salonki
2,200.00MKD
Ekin  Crni Papuci
Ekin Crni Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Ardora Zeleni Cevli
Ardora Zeleni Cevli
1,600.00MKD
Zeta Crni Velur
Zeta Crni Velur
2,300.00MKD
Meri Kafeavi Cevli
Meri Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
VEGAS Beli Salonki
VEGAS Beli Salonki
2,600.00MKD
Irena Kremasti Cevli
Irena Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Stiletto Kafeavi - 5 cm
Stiletto Kafeavi - 5 cm
1,400.00MKD
Danita Zeleni Cevli
Danita Zeleni Cevli
1,800.00MKD
Gold Baletanki
Gold Baletanki
1,400.00MKD
Sienna Kremasti
Sienna Kremasti
2,100.00MKD
NIMA Crni Salonki
NIMA Crni Salonki
2,300.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди