SHOES
Безбеден шопинг

TIAGO Beli Salonki

:
2,200.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 10 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS05
Висина на штикла 10 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Meri Kafeavi Cevli
Meri Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Stiletto Kafeavi - 5 cm
Stiletto Kafeavi - 5 cm
1,400.00MKD
DANI Crni Eko Koza
DANI Crni Eko Koza
1,500.00MKD
Stiletto Krem - 5 cm
Stiletto Krem - 5 cm
1,400.00MKD
Elea Kremasti Cevli
Elea Kremasti Cevli
1,800.00MKD
Yule Kremasti Cevli
Yule Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Irena Crni Cevli
Irena Crni Cevli
1,600.00MKD
VERONIKA Beli Salonki
VERONIKA Beli Salonki
2,400.00MKD
NIMA Beli Salonki
NIMA Beli Salonki
2,300.00MKD
PERI Srebreni Salonki so Crikoni
PERI Srebreni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Luiza Zeleni Velur
Luiza Zeleni Velur
2,000.00MKD
IVA Krem Lakovani Cevli
IVA Krem Lakovani Cevli
1,500.00MKD
Ember Crni Lakovani
Ember Crni Lakovani
1,700.00MKD
Greta Siva Konduri
Greta Siva Konduri
1,400.00MKD
Meri Crni Cevli
Meri Crni Cevli
1,600.00MKD
Emerald Crni
Emerald Crni
2,000.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD
Ambra Rozevi Konduri
Ambra Rozevi Konduri
1,500.00MKD
Irena Kremasti Cevli
Irena Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Stiletto Teget - 5 cm
Stiletto Teget - 5 cm
1,400.00MKD
Zeta Sini Velur
Zeta Sini Velur
2,300.00MKD
Lopez Crni Cevli
Lopez Crni Cevli
1,600.00MKD
Embara Nude Cevli
Embara Nude Cevli
1,600.00MKD
FLORIDA Krem Saten
FLORIDA Krem Saten
1,600.00MKD
Meri Sina Cevli
Meri Sina Cevli
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди