SHOES
Безбеден шопинг

TIAGO Bezh Lakovani Salonki

:
2,200.00TL
MKD
Залиха 10+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 10 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS05
Висина на штикла 10 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Neva Kafeavi Konduri
Neva Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
Nina Beli Polucizmi
Nina Beli Polucizmi
1,700.00MKD
Stiletto Rozevi - 5 cm
Stiletto Rozevi - 5 cm
1,400.00MKD
Ekin  Krem Papuci
Ekin Krem Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
LEJNA ZOLTI CEVLI
LEJNA ZOLTI CEVLI
1,800.00MKD
PERI Bezh Salonki so Crikoni
PERI Bezh Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Ekin Nude Papuci
Ekin Nude Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
LEILA Zlatni Sandali
LEILA Zlatni Sandali
1,600.00MKD
Irena Crni Cevli
Irena Crni Cevli
1,600.00MKD
Riana Krem Konduri
Riana Krem Konduri
1,600.00MKD
Stiletto Crni - 5 cm
Stiletto Crni - 5 cm
1,400.00MKD
Gold Baletanki
Gold Baletanki
1,400.00MKD
ZENDER Crni Salonki Saten
ZENDER Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Crystal Zlatni
Crystal Zlatni
2,000.00MKD
Elea Crni Cevli
Elea Crni Cevli
1,800.00MKD
River Leopard Velur
River Leopard Velur
2,000.00MKD
Riana Kafeavi Konduri
Riana Kafeavi Konduri
1,600.00MKD
NIMA Rozevi Salonki
NIMA Rozevi Salonki
2,300.00MKD
Helena Crni Cevli
Helena Crni Cevli
1,600.00MKD
Marta Sini Cevli
Marta Sini Cevli
1,600.00MKD
Irena Kremasti Cevli
Irena Kremasti Cevli
1,600.00MKD
River Kafeavi Velur
River Kafeavi Velur
2,000.00MKD
LEJNA Sini Cevli
LEJNA Sini Cevli
1,800.00MKD
Sienna Crni
Sienna Crni
2,000.00MKD
River Crni Velur
River Crni Velur
2,000.00MKD
Sienna Kremasti
Sienna Kremasti
2,100.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди