SHOES
Безбеден шопинг

TIAGO Crveni Lakovani Salonki

:
2,200.00TL
MKD
Залиха 10+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 10 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS05
Висина на штикла 10 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Gold Baletanki
Gold Baletanki
1,400.00MKD
VEGAS Crni Lakovani Salonki
VEGAS Crni Lakovani Salonki
2,600.00MKD
Crni Baletanki
Crni Baletanki
1,400.00MKD
FLORIDA Zeleni Saten
FLORIDA Zeleni Saten
1,600.00MKD
TIAGO Crni Salonki
TIAGO Crni Salonki
2,200.00MKD
Ekin Crni Papuci
Ekin Crni Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
VERONIKA Beli Salonki
VERONIKA Beli Salonki
2,400.00MKD
Elise Crni Konduri
Elise Crni Konduri
1,400.00MKD
TIAGO Bezh Lakovani Salonki
TIAGO Bezh Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Greta Teget Konduri
Greta Teget Konduri
1,400.00MKD
TIAGO Beli Salonki
TIAGO Beli Salonki
2,200.00MKD
Greta Crni Konduri
Greta Crni Konduri
1,400.00MKD
Ember Crni Lakovani
Ember Crni Lakovani
1,700.00MKD
Alta Bordo Konduri
Alta Bordo Konduri
1,400.00MKD
Neva Kafeavi Konduri
Neva Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
ZENDER Lilavi Salonki Saten
ZENDER Lilavi Salonki Saten
2,300.00MKD
River Leopard Velur
River Leopard Velur
2,000.00MKD
Greta Kafeavi Konduri
Greta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
Helena Crni Cevli
Helena Crni Cevli
1,600.00MKD
Polly Zeleni - Polna Peta
Polly Zeleni - Polna Peta
2,100.00MKD
Dafi Lilavi
Dafi Lilavi
2,000.00MKD
Berta Gold
Berta Gold
1,800.00MKD
Helena Teget Cevli
Helena Teget Cevli
1,600.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Irena Kremasti Cevli
Irena Kremasti Cevli
1,600.00MKD
WESLEY Bezh Salonki Saten
WESLEY Bezh Salonki Saten
2,300.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди