SHOES
Безбеден шопинг

VEGAS Beli Salonki

:
2,600.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS08
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22,5 cm | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

ZENDER Bezh Salonki Saten
ZENDER Bezh Salonki Saten
2,300.00MKD
NIMA Beli Salonki
NIMA Beli Salonki
2,300.00MKD
Zeta Rozevi Velur
Zeta Rozevi Velur
2,300.00MKD
Sienna Crni
Sienna Crni
2,000.00MKD
WESLEY Crni Salonki Saten
WESLEY Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Helena Crni Cevli
Helena Crni Cevli
1,600.00MKD
Berta Gold
Berta Gold
1,800.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
Meri Sina Cevli
Meri Sina Cevli
1,600.00MKD
Alta Kafeavi Konduri
Alta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
Stiletto Kafeavi - 5 cm
Stiletto Kafeavi - 5 cm
1,400.00MKD
Kiana Crni
Kiana Crni
1,700.00MKD
Marta Kafeavi Cevli
Marta Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Ambra Portokalevi Konduri
Ambra Portokalevi Konduri
1,500.00MKD
Alta Kremasti Konduri
Alta Kremasti Konduri
1,400.00MKD
Amara Kremasti Velur
Amara Kremasti Velur
2,600.00MKD
Greta Teget Konduri
Greta Teget Konduri
1,400.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
DANI Bela Eko Koza
DANI Bela Eko Koza
1,500.00MKD
VERONIKA Beli Salonki
VERONIKA Beli Salonki
2,400.00MKD
Elea Zolti Cevli
Elea Zolti Cevli
1,800.00MKD
Danita Kafeavi Cevli
Danita Kafeavi Cevli
1,800.00MKD
River Kremasti  Velur
River Kremasti Velur
2,000.00MKD
IVA Crni Lakovani Cevli
IVA Crni Lakovani Cevli
1,500.00MKD
PERI Srebreni Salonki so Crikoni
PERI Srebreni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
TIAGO Kremasti Lakovani Salonki
TIAGO Kremasti Lakovani Salonki
2,200.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди