SHOES
Безбеден шопинг

VEGAS Crni Lakovani Salonki

:
2,600.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS08
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22,5 cm | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Zeta Kremasti Velur
Zeta Kremasti Velur
2,300.00MKD
ZENDER Bezh Salonki Saten
ZENDER Bezh Salonki Saten
2,300.00MKD
Pietra Crveni Cevli
Pietra Crveni Cevli
1,700.00MKD
Embara Black Cevli
Embara Black Cevli
1,600.00MKD
Avril Kremasti Cevli
Avril Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Irena Crni Cevli
Irena Crni Cevli
1,600.00MKD
Crystal Platin
Crystal Platin
2,000.00MKD
VEGAS Crni Lakovani Salonki
VEGAS Crni Lakovani Salonki
2,600.00MKD
TIAGO Zlatni Salonki
TIAGO Zlatni Salonki
2,200.00MKD
Sienna Crni
Sienna Crni
2,000.00MKD
Lopez Sini Cevli
Lopez Sini Cevli
1,600.00MKD
Zeta Crni Velur
Zeta Crni Velur
2,300.00MKD
IVA Krem Lakovani Cevli
IVA Krem Lakovani Cevli
1,500.00MKD
NIMA Beli Salonki
NIMA Beli Salonki
2,300.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD
Alta Kafeavi Konduri
Alta Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
Aniela Kremasti Cevli
Aniela Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Ekin  Krem Papuci
Ekin Krem Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
WESLEY Crni Salonki Saten
WESLEY Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Ember Crni Lakovani
Ember Crni Lakovani
1,700.00MKD
Elise Kremasti Konduri
Elise Kremasti Konduri
1,400.00MKD
Greta Teget Konduri
Greta Teget Konduri
1,400.00MKD
Nova Kremasti
Nova Kremasti
2,100.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Polly Violetova - Polna Peta
Polly Violetova - Polna Peta
2,100.00MKD
VEGAS Beli Salonki
VEGAS Beli Salonki
2,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди