SHOES
Безбеден шопинг

VERONIKA Beli Salonki

:
2,400.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS03
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22,5 cm | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Ardora Crni Cevli
Ardora Crni Cevli
1,600.00MKD
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
DANI Crni Eko Koza
DANI Crni Eko Koza
1,500.00MKD
Ambra Rozevi Konduri
Ambra Rozevi Konduri
1,500.00MKD
Nova Kremasti
Nova Kremasti
2,100.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD
LEILA Zlatni Sandali
LEILA Zlatni Sandali
1,600.00MKD
Embara Black Cevli
Embara Black Cevli
1,600.00MKD
Ekin  Beli Papuci
Ekin Beli Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Meri Sina Cevli
Meri Sina Cevli
1,600.00MKD
Amara Kremasti Velur
Amara Kremasti Velur
2,600.00MKD
LEJNA Crni Cevli
LEJNA Crni Cevli
1,800.00MKD
Sienna Kafeavi
Sienna Kafeavi
2,000.00MKD
TIAGO Bezh Lakovani Salonki
TIAGO Bezh Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Elise Crni Konduri
Elise Crni Konduri
1,400.00MKD
Nova Crni
Nova Crni
2,100.00MKD
IVA Zeleni Lakovani Cevli
IVA Zeleni Lakovani Cevli
1,500.00MKD
Sienna Crni
Sienna Crni
2,000.00MKD
Embara Leopard Cevli
Embara Leopard Cevli
1,600.00MKD
Amara Crni Velur
Amara Crni Velur
2,600.00MKD
River Kafeavi Velur
River Kafeavi Velur
2,000.00MKD
Luna Crni Konduri
Luna Crni Konduri
1,800.00MKD
VERONIKA Platin Salonki
VERONIKA Platin Salonki
2,400.00MKD
Belgin Kafeavi Konduri
Belgin Kafeavi Konduri
1,500.00MKD
Greta Crni Konduri
Greta Crni Konduri
1,400.00MKD
Luiza Lilavi Velur
Luiza Lilavi Velur
2,000.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди