SHOES
Безбеден шопинг

VERONIKA Crni Salonki

:
2,400.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS03
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22,5 cm | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

DALILA Crni Saten
DALILA Crni Saten
1,800.00MKD
ZENDER Crni Salonki Saten
ZENDER Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Elea Zolti Cevli
Elea Zolti Cevli
1,800.00MKD
Ekin Nude Papuci
Ekin Nude Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
NIMA Zlatni Salonki
NIMA Zlatni Salonki
2,300.00MKD
Marta Kafeavi Cevli
Marta Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Ambra Portokalevi Konduri
Ambra Portokalevi Konduri
1,500.00MKD
Pietra Kremasti Cevli
Pietra Kremasti Cevli
1,700.00MKD
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
TIAGO Crveni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Avril Lepoard Cevli
Avril Lepoard Cevli
1,700.00MKD
Lopez Kremasti Cevli
Lopez Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Greta Siva Konduri
Greta Siva Konduri
1,400.00MKD
Yule Crni Cevli
Yule Crni Cevli
1,600.00MKD
Ekin  Krem Papuci
Ekin Krem Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Helena Bordo Cevli
Helena Bordo Cevli
1,600.00MKD
VERONIKA Beli Salonki
VERONIKA Beli Salonki
2,400.00MKD
Riana Krem Konduri
Riana Krem Konduri
1,600.00MKD
LEJNA Crni Cevli
LEJNA Crni Cevli
1,800.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
ZENDER Bezh Salonki Saten
ZENDER Bezh Salonki Saten
2,300.00MKD
Ambra Kremasti Konduri
Ambra Kremasti Konduri
1,500.00MKD
Ardora Zeleni Cevli
Ardora Zeleni Cevli
1,600.00MKD
NIMA Srebreni Salonki
NIMA Srebreni Salonki
2,300.00MKD
TIAGO Crni Lakovani Salonki
TIAGO Crni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Ember Kremasti Lakovani
Ember Kremasti Lakovani
1,700.00MKD
Kiana Crni
Kiana Crni
1,700.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди