SHOES
Безбеден шопинг

VERONIKA Platin Salonki

:
2,400.00TL
MKD
Залиха 5+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 13 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Еко Кожа
Шифра LS03
Висина на штикла 13 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

34-22,5 cm | 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Alta Kremasti Konduri
Alta Kremasti Konduri
1,400.00MKD
Danita Kafeavi Cevli
Danita Kafeavi Cevli
1,800.00MKD
DANI Bela Eko Koza
DANI Bela Eko Koza
1,500.00MKD
Berta Platin
Berta Platin
1,800.00MKD
VERONIKA Platin Salonki
VERONIKA Platin Salonki
2,400.00MKD
NIMA Sini Salonki
NIMA Sini Salonki
2,300.00MKD
Zeta Kremasti Velur
Zeta Kremasti Velur
2,300.00MKD
River Kremasti  Velur
River Kremasti Velur
2,000.00MKD
ZENDER Lilavi Salonki Saten
ZENDER Lilavi Salonki Saten
2,300.00MKD
NIMA Rozevi Salonki
NIMA Rozevi Salonki
2,300.00MKD
PERI Beli Salonki so Crikoni
PERI Beli Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
LEILA Platin Sandali
LEILA Platin Sandali
1,600.00MKD
Nova Crni
Nova Crni
2,100.00MKD
DANI Krem Eko Koza
DANI Krem Eko Koza
1,500.00MKD
Greta Siva Konduri
Greta Siva Konduri
1,400.00MKD
Yule Crni Cevli
Yule Crni Cevli
1,600.00MKD
Pietra Crveni Cevli
Pietra Crveni Cevli
1,700.00MKD
Meri Kafeavi Cevli
Meri Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
WESLEY Bezh Salonki Saten
WESLEY Bezh Salonki Saten
2,300.00MKD
Lopez Kremasti Cevli
Lopez Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Pietra Kremasti Cevli
Pietra Kremasti Cevli
1,700.00MKD
PERI Bezh Salonki so Crikoni
PERI Bezh Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Silver Baletanki
Silver Baletanki
1,400.00MKD
Ember Crni Lakovani
Ember Crni Lakovani
1,700.00MKD
Belgin Kafeavi Konduri
Belgin Kafeavi Konduri
1,500.00MKD
Dafi Lilavi
Dafi Lilavi
2,000.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди