SHOES
Безбеден шопинг

WESLEY Bezh Salonki Saten

:
2,300.00TL
MKD
Залиха 1+
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 11 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Сатен
Шифра AD317
Висина на штикла 11 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

DALILA Crni Saten
DALILA Crni Saten
1,800.00MKD
Helena Crni Cevli
Helena Crni Cevli
1,600.00MKD
WESLEY Crni Salonki Saten
WESLEY Crni Salonki Saten
2,300.00MKD
Pietra Crni Cevli
Pietra Crni Cevli
1,700.00MKD
TIAGO Crni Lakovani Salonki
TIAGO Crni Lakovani Salonki
2,200.00MKD
Aniela Crni Cevli
Aniela Crni Cevli
1,600.00MKD
NIMA Srebreni Salonki
NIMA Srebreni Salonki
2,300.00MKD
Meri Crni Cevli
Meri Crni Cevli
1,600.00MKD
Riana Kafeavi Konduri
Riana Kafeavi Konduri
1,600.00MKD
Yule Crni Cevli
Yule Crni Cevli
1,600.00MKD
VERONIKA Platin Salonki
VERONIKA Platin Salonki
2,400.00MKD
PERI Zlatni Salonki so Crikoni
PERI Zlatni Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
DANI Crni Eko Koza
DANI Crni Eko Koza
1,500.00MKD
Alta Bordo Konduri
Alta Bordo Konduri
1,400.00MKD
Nina Beli Polucizmi
Nina Beli Polucizmi
1,700.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
DALILA Rozevi Saten
DALILA Rozevi Saten
1,800.00MKD
Elise Bordo Konduri
Elise Bordo Konduri
1,400.00MKD
PERI Beli Salonki so Crikoni
PERI Beli Salonki so Crikoni
2,400.00MKD
Zeta Rozevi Velur
Zeta Rozevi Velur
2,300.00MKD
Elise Crni Konduri
Elise Crni Konduri
1,400.00MKD
Greta Teget Konduri
Greta Teget Konduri
1,400.00MKD
NIMA Crni Salonki
NIMA Crni Salonki
2,300.00MKD
VEGAS Beli Salonki
VEGAS Beli Salonki
2,600.00MKD
Aniela Kafeavi Cevli
Aniela Kafeavi Cevli
1,600.00MKD
Leopard Baletanki
Leopard Baletanki
1,400.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди