SHOES
Безбеден шопинг

WESLEY Salonki Saten

:
2,300.00TL
MKD
Залиха 1+
Ürün Seçenekleri
SIze
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 11 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Сатен
Шифра AD317
Висина на штикла 11 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број

35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm 

Поврзани производи

Luna Crni Konduri
Luna Crni Konduri
1,800.00MKD
Luna Kafeavi Konduri
Luna Kafeavi Konduri
1,800.00MKD
Zeta Rozevi Velur
Zeta Rozevi Velur
2,300.00MKD
Stiletto Rozevi - 5 cm
Stiletto Rozevi - 5 cm
1,400.00MKD
Crni Baletanki
Crni Baletanki
1,400.00MKD
Leopard Baletanki
Leopard Baletanki
1,400.00MKD
Ardora Kremasti Cevli
Ardora Kremasti Cevli
1,600.00MKD
Nina Beli Polucizmi
Nina Beli Polucizmi
1,700.00MKD
VERONIKA Crni Salonki
VERONIKA Crni Salonki
2,400.00MKD
LEJNA ZOLTI CEVLI
LEJNA ZOLTI CEVLI
1,800.00MKD
Silver Baletanki
Silver Baletanki
1,400.00MKD
Neva Kafeavi Konduri
Neva Kafeavi Konduri
1,400.00MKD
FLORIDA Crna Saten
FLORIDA Crna Saten
1,600.00MKD
Ekin Beli Papuci
Ekin Beli Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD
Emerald Kremasti
Emerald Kremasti
2,000.00MKD
Avril Kremasti Cevli
Avril Kremasti Cevli
1,700.00MKD
Nova Kremasti
Nova Kremasti
2,100.00MKD
Yule Teget Cevli
Yule Teget Cevli
1,600.00MKD
LEJNA Rozevi Cevli
LEJNA Rozevi Cevli
1,800.00MKD
Ambra Zeleni Konduri
Ambra Zeleni Konduri
1,500.00MKD
Crystal Zlatni
Crystal Zlatni
2,000.00MKD
Luiza Lilavi Velur
Luiza Lilavi Velur
2,000.00MKD
Amara Kafeavi Velur
Amara Kafeavi Velur
2,600.00MKD
LEILA Platin Sandali
LEILA Platin Sandali
1,600.00MKD
Ambra Kremasti Konduri
Ambra Kremasti Konduri
1,500.00MKD
Ekin Krem Papuci
Ekin Krem Papuci
%36Попуст
700.00MKD
1,100.00MKD

 • 070 333 122
 • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди