STILETTO
Безбеден шопинг

Yelena Crni Velur

% 29 Попуст
Piyasa Fiyatı
:
1,400.00MKD
:
1,000.00TL
MKD
Ürün Seçenekleri
SIze
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40

Diğer Renkler

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА
Ако нарачате сега, производот ќе биде испорачан во рок од 2работни дена,
MEX POSTA
Спецификација
Висина на потпетица 9 см.
Користена е увозна вештачка кожа од прв квалитет, челичен ѓон и челична потпетица.
Рачно изработено во Турција.

 

Материјал Велур
Шифра TL02
Висина на штикла 9 Cm
Ѓон Неолит
Калап Стандарден Калап
Димензии по број 35-23cm | 36-23,5cm | 37-24cm | 38-24,5cm | 39-25cm | 40-25,5cm | 41-26cm | 42-26,5cm

Поврзани производи

MAURA Krem Velur
MAURA Krem Velur
1,600.00MKD
Emma Zelena Eko Koza
Emma Zelena Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Yelena Sina Velur
Yelena Sina Velur
2,100.00MKD
Yelena Crveni Velur
Yelena Crveni Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Emma - Zlatni
Emma - Zlatni
%38Попуст
1,000.00MKD
1,600.00MKD
Azura Lila Saten
Azura Lila Saten
1,800.00MKD
Yelena Crni Velur
Yelena Crni Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Serpente Sini - Snake
Serpente Sini - Snake
1,800.00MKD
Emma Bordo Velur
Emma Bordo Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
MAURA Krem Lakovani
MAURA Krem Lakovani
1,600.00MKD
ALMEDA Srebreni Cevli
ALMEDA Srebreni Cevli
1,800.00MKD
LUKA Crni Eko Koza
LUKA Crni Eko Koza
1,600.00MKD
LENA Kremasti Cevli
LENA Kremasti Cevli
2,000.00MKD
Flora Zmiska Koza
Flora Zmiska Koza
1,800.00MKD
Kiar - Nude Krem Cevli
Kiar - Nude Krem Cevli
1,800.00MKD
Azura Pudra Saten
Azura Pudra Saten
1,800.00MKD
Megan Ciklama Saten
Megan Ciklama Saten
1,600.00MKD
Emma Kremasti Eko Koza
Emma Kremasti Eko Koza
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Bonita Lilavi Saten
Bonita Lilavi Saten
1,600.00MKD
Megan Pudra Saten
Megan Pudra Saten
1,600.00MKD
Murphy Green-Gold
Murphy Green-Gold
2,600.00MKD
Flora Bela Zmiska Koza
Flora Bela Zmiska Koza
1,800.00MKD
Renata Krem Eko Koza
Renata Krem Eko Koza
1,800.00MKD
NELL Crni Lakovani
NELL Crni Lakovani
1,600.00MKD
Emma Lilavi Velur
Emma Lilavi Velur
%29Попуст
1,000.00MKD
1,400.00MKD
Bonita Mint Saten
Bonita Mint Saten
1,600.00MKD

  • 070 333 122
  • info@lusido.mk

Завршете ја вашата нарачка во еден чекор.

Претплати се и добивај известувања за сите понуди